2017.gadā īstenotie Ikšķiles novada jauniešu projekti:

 

2016.gadā īstenotie Ikšķiles novada jauniešu projekti:

 

 

 IMG 20161117 130929Vides instalācija “Zvaigznāji skolā”

Herberts Kašs, Andis Trapša, projekta vadītājs fizikas skolotājs Kārlis Janisels

323,20Eur

Projekta ietvaros izveidota vides instalācija - zvaigznāji Ikšķiles vidusskolas aktu zālē, kas sniedz iespēju skolēniem uzzināt vairāk par astronomiju.

 

 

 

 

 IMG 20161125 WA0005Kar

jeras atbalsta seminārs “Ikšķiles novads kadrā”

Ogres tehnikuma audzēkņu pašpārvalde, projektu vadītāja Armanda Auziņa

500Eur

Projekta ietvaros īstenots karjeras izglītības atbalsts jauniešiem, organizējot 3 dienu praktisko foto apmācību un izveidota ceļojošā izstāde par Ikšķiles novadu.

 

 

 

 

 

   IMG 7901Jauno izpildītāju konkurss "Gaisa trīce"

Ikšķiles novada jauniešu dome, projekta vadītāja Laura Andrijonoka

500Eur

2016.gada rudenī jau otro reizi kšķilē norisinājās jauno mūzikas izpildītāju konkurss “Gaisa Trīce”, kur galvenā balva bija - dzīvās sesijas klipa izveidi profesionālā skaņu studijā.

Ikšķiles novada jauniešu dome uzsver, ka iepriekš gūtā pieredze atviegloja organizatorisko darbu un cer, ka jauno mūzikas izpildītāju konkurss varētu kļūt par tradīciju Ikšķiles novadā, jo ir jaunieši, kuri gatavi to organizēt, jaunie mūziķi, kuri vēlas piedalīties un pašvaldība, kura ir gatava atbalstīt. IKŠĶILE VAR! JAUNIEŠI VAR!

 

  photo 1Pašizaugsmes treniņš “JĀdara!”

Pprojekta vadītāja Kristiāna Freidenfelde

500Eur

Projekta ietvaros sešpadsmit Ikšķiles un Tīnūžu skolu jaunieši apguva un praktizēja tādas tēmas, kā klausīšanās un sadzirdēšana, efektīva runātprasme, laika plānošana, sasniegumu gūšana, savu sapņu un mērķu izvirzīšana, līdera īpašības, darbs komandā, no idejas līdz realizācijai, efektīvas atgriezeniskās saites sniegšana un saņemšana, kā arī daudzas citas tēmas un uzdevumi, kas lika jauniešiem pārspēt pašiem sevi.

Kristiāna Freidenfelde: “Bija salīdzinoši viegli organizēt šādu treniņu, jo iesaistītās puses (Ikšķiles pašvaldība, novada skolas, Veselības un sociālo lietu pārvalde, treneri u.c.) bija ļoti atsaucīgas un pretimnākošas.”

__________________________________________________________

2015.gadā īstenotie Ikšķiles novada jauniešu projekti:

 minigolfs“Minigolfa laukums”

Anastasija Roddate
446,36Eur

Projekta ietvaros “IKS parkā” izveidoti 9 minigolfa celiņi ar šķērsjoslām un iegādāti 12 nūjiņu un bumbiņu komplekti. Minigolfa laukums sācis darboties no 2016.gada pavasara.

Anastasija Roddate: “Šī projekta īstenošanas laikā es ieguvu priekšstatu par biznesa plāna izveidošanu, idejas aizstāvēšanu un darba vadību. Protams, ka bija dažas grūtības, bet tā ir lieliska pieredze! Man ir liels prieks, ka mūsu novadā jauniešiem piedāvāta tāda iespēja attīstīt savas prasmes un iegūt jaunu pieredzi, kura palīdzēs nākotnē. Paldies!

 

 

 klades “Ikšķilieš

a klade”

 Sindija Bērziņa
 500Eur

Izveidota īpaša un oriģināla „Ikšķilieša klade”, rosinot Ikšķiles iedzīvotājus būt lepniem par savu skolu un pilsētu, kurā tie dzīvo. Kladē iestrādāts unikāls pašizveidots satura rādītājs un īpaša kabatiņa uz vāka, ar kuras palīdzību var personalizēt savas klades dizainu un palielināt klades izmantošanas iespējas.

Sindija Bērziņa: “Liels paldies par saņemto atbalstu klades tapšanā, vienmēr bija kāds kam pajautāt padomu. Liels paldies iespēju īstenot man pirmo lielo sociālās uzņēmējdarbības projektu!

 

 

 

 

 

 gaisa trice "Jauno izpildītāju konkurss”

 Līga Strazdiņa, Rihards Priede
 500Eur

2015.gada rudenī Ikšķilē norisinājās pirmais jauno mūzikas izpildītāju konkurss “Gaisa Trīce”, kur galvenā balva bija - dzīvās sesijas klipa izveidi profesionālā skaņu studijā. Caur šī pasākuma prizmu Ikšķiles un citu pilsētu un novadu jauniešiem tika piedāvāta iespēja pieredzēt to, ko jauni, radoši mūziķi spēj panākt saviem spēkiem. To, ka patiesas iniciatīvas dzīti, lai parādītu sevi un iegūtu jaunu, interesantu pieredzi, pat visas Latvijas šķērsošana nav šķērslis. Klātesošie skatītāji, žūrija, dalībnieki atzina, ka ir kvalitatīvi pavadījuši laiku un bija apmierināti ar izdevušos pasākumu.