sabine berzina
Capture Sabīne Bērziņa: "Sākotnēji nebiju iedomājusies, ka, piesakoties darīt brīvprātīgo darbu [sociālā konta koordinēšana], jutīšos ieguvēja tik lielā mērā un tik ilgi ar patiku turpināšu to darīt. Esmu sapratusi, ka jebkas, ko dari patstāvīgi un pēc savas iniciatīvas, vienmēr izrādās auglīgāks ieguldījums nekā tas, ko uztver par pienākumu un dari teju piespiedu kārtā."
sintija breiksa
Capture Sintija Breikša: „Piedaloties pirmajā darbiņā [dalība Ikšķiles pilsētas svētkos] man likās, ka tur nekā tāda nebūs, ka būs garlaicīgi jāsēž un kaut kas jādara, taču tajā reizē es sapratu, ka tas ir jauki un jautri. Tādos pasākumos var iepazīties ar jauniem draugiem, iepazīt vairāk Ikšķili, kā arī lieki nešķiest laiku, bet pavadīt to kopā ar kādu labā atmosfērā, lai arī tik labi nepazīsti. No šī pasākuma esmu ieguvusi sev daudz jaunu draugu. Tagad brīvprātīgajā darbā mēģinu piedalīties bieži, jo man tas patīk. Brīvprātīgajā darbā esmu piedalījusies vairākas reizes, Ikšķiles svētkos, izstādē, jauniešu dienā. Manuprāt, šāds brīvprātīgais darbs ir ļoti interesants, jauks un izzinošs.”
inguna kuge
Capture Ingūna Kuģe: „Esmu piedalījusies dažādos brīvprātīgajos darbos gan ar maziem bērniem, gan festivālos. Tagad esmu arī Ikšķiles novadā brīvprātīgais darbinieks. Daudzi cilvēki nesaprot, kā var būt brīvprātīgais, un darīt visu, nesaņemot naudu, tad parasti tādiem cilvēkiem es atbildu, ka  man galvenais ir gandarījums par paveikto nevis samaksa. Esmu aizrāvusies ar brīvprātīgajiem darbiem, un iesaku arī citiem izmēģināt.
sindija mencendorfa
Capture Sindija Mencendorfa: “Brīvprātīgais darbs mani ir iepazīstinājis ar daudz jauniem cilvēkiem. Piemēram, pagājušajā gadā Ikšķiles pilsētas svētkos iepazinos ar meitenēm no Brocēniem, kas arī bija pieteikušās kā brīvprātīgās. Uzskatu, ka ari darbošanās jauniešu domē ir kā brīvprātīgais darbs, tu dari nopietnu darbu, bet brīvprātīgi un neprasi par to neko. Iesaku katram piedalīties kādā brīvprātīgajā darbā - tas pilnveido un tevi un palīdz aizpildīt brīvo laiku.”
 megija
Capture Megija Horste: “Mana brīvprātīgā darba pieredze nav liela! Es strādāju tikai vienu reizi, bet atmiņas man par šo dienu būs uz mūžu. Tajā dienā es saņēmu daudz pozitīvas emocijas, smaidus un labus vārdus. Es stāvēju Ķiparu nama stafetes punktā. Man patika, jo visi cilvēki bija ļoti atsaucīgi un manu mīklu minēja ar prieku un smaidu. Šajā darbā es iemācījos labāk komunicēt ar cilvēkiem! Paldies, ka devāt man tādu iespēju!”
agnese locmele
Capture Agnese Ločmele: “Es brīvprātīgajā darbā esmu ieguvusi jaunas prasmes, strādājot ar cilvēkiem, kā arī palīdzot citiem. Man ir liels  gandarījums dod kaut ko citiem.  Iesaku jauniešiem dod citam kaut ko bez samaksas, tad tev pašam nāks atpakaļ viss labais.”
sabine vaivodisa
Capture Sabīne Vaivodiša: “Jau vairāk kā gadu es brīvprātīgi iesaistos dažādos pasākumus, kas man ir devis lielu pieredzi sadarbībā gan ar cilvēkiem, gan ar organizāciju darbiem. Tas palīdzēja man pavērties plašāk pasaulei, kļūt komunikablākai, kā arī saprast, kas vispār ir brīvprātīgais darbs. Iesaku visiem iesaistīties šādā veidā, lai tikai pilnveidotu sevi, jo dzīve tas viss ļoti noder. ”