ikskile raksti-03

5 SOĻI, LAI KĻŪSTU PAR IKŠĶILES NOVADA BRĪVPRĀTĪGO:

1. IZLASI Jauniešu brīvprātīgā darba vadlīnijas (skatīt zemāk pielikumā) Ikšķiles novadā un iepazīsties ar kārtību un nosacījumiem.

2. AIZPILDI Brīvprātīgā darba veicēja pieteikuma anketu, tādējādi reģistrējoties brīvprātīgo datu bāzē un regulāri saņemot aktuālo informāciju par brīvprātīgā darba iespējām novadā.
Pēc pieteikuma saņemšanas brīvprātīgā darba koordinators ar Tevi sazināsies, lai noslēgtu vienošanos un izsniegtu brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņu.

3. NOSLĒDZ vienošanos (skatīt zemāk pielikumā) par brīvprātīgā darba veikšanu.

4. IEGŪSTI Brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņu un sāc krāt stundas.

Iestādes, kurās iespējams veikt brīvprātīgo darbu Ikšķiles novadā skatīt brīvprātīgā darba organizētāju sarakstā vai sazinies ar paša izvēlētu organizāciju/biedrību, pastāsti par savām vēlmēm un veic brīvprātīgo darbu.

5. SAŅEM apliecinājumu (skatīt zemāk pielikumā) par nostrādātām stundām reizi gadā (decembrī) īpašā Brīvprātīgo godināšanas pasākumā.

Apliecinājumā tiks norādītas Tavas iegūtās prasmes, iemaņas un jauniegūtā darba pieredze, kuru oficiāli varēsi pievienot savam CV.

 

IZMANTO IESPĒJU!

Saskaņā ar Ikšķiles novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem par “Veselības veicināšanas centra pakalpojumu saņemšanas kārtība” visiem brīvprātīgajiem, kuras savu dzīvesvietu deklarējušas pašvaldības administratīvajā teritorijā un saņēmuši Brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņas, bezmaksas ir tiesības saņemt šādus pakalpojums Veselības veicināšanas centrā (Daugavas prospekts 34, Ikšķile):

veselības veicināšanas vingrošana – jauktām grupām;

fizioterapeita individuālā konsultācija;

brīvā laika pavadīšanas iespējas Centra telpās (galda teniss, spēles u.c.).

 

Ja rodas kādi jautājumi, sazinies:

Einārs Ervīns Deribo

Brīvprātīgā darba koordinātors

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+371 29854280

Pielikumi:
Download this file (BD_Apliecinajums.pdf)BD_Apliecinajums.pdf[ ]263 kB
Download this file (BD_vadlinijas.pdf)BD_vadlinijas.pdf[ ]859 kB
Download this file (BD_Vienosanas.pdf)BD_Vienosanas.pdf[ ]633 kB