PIRMO GADU Ikšķiles novadā tiek izsludināts konkurss „Jauniešu gada balva”, kurā tiks apzināti aktīvākie un talantīgākie Ikšķiles novada jaunieši un tiks izvērtēti viņu sasniegumi novada attīstībai.

Konkursam var pieteikt jaunieti, kura dzīvesvieta deklarēta Ikšķiles novada administratīvajā teritorijā, vai Ikšķiles novadā esošas izglītības iestādes izglītojamo vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kurš atbilst kādai no konkursa nominācijām.

Konkursa nominācijas:

Gada brīvprātīgais

Gada jauniešu projekts

Gada jaunietis

 JG A3 plak Ikskile copy page 001

Piesaki nominantu, iesniedzot pieteikumu no 01.11.2019. līdz 20.11.2019. klātienē Ikšķiles novada pašvaldībā vai parakstītu sūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  

Apbalvošana notiks “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019- Ikšķiles un Olaines novads” noslēguma pasākuma ietvaros Tīnūžu tautas namā, Tīnūžos, Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā 2019.gada 6.decembrī.

Konkursu organizē Ikšķiles novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību un Izglītības un zinātnes ministriju.

Pieteikuma nolikums un veidlap pielikumā (skatīt zemāk).