JG seminars 01

Ikšķiles un Olaines novads aicina darbā ar jaunatni iesaistītās personas no visas Latvijas 1. un 2.oktobrī uz pieredzes apmaiņas semināru - Sadarbība jaunatnes darbā kā izaicinājums vai ikdiena?!

Ikšķiles un Olaines novads viennozīmīgi saka- ikdiena! Semināra mērķis ir ne tikai iepazīt labos piemērus, bet arī izpētīt kādi ir veiksmīgas sadarbības priekšnoteikumi un izaicinājumi, kā labāk veidot sadarbību jaunatnes jomas jautājumos ar citu nozaru pārstāvjiem un radīt individuālos plānus sadarbības stratēģijai savās pašvaldībās.

1. dienā neformālās izglītības treneres Laumas Žubules vadībā mācīsimies, dalīsimies labās prakses piemēros un iedvesmosimies jauniem darbiem. 2. dienā dosimies izbraukumā pa Ikšķiles un Olaines novadu, lai ieraudzītu un uzzinātu vairāk par reāliem sadarbības piemēriem.

Nakšņošana viesnīcā “Spadrops”, Ikšķilē. 2. dienas rīta puse Ikšķiles novadā, semināra noslēgums Olaines novadā.

Dalība ir bez maksas.

Tiks nodrošināta ēdināšana, naktsmītnes un transports 2. dienā (viesnīca “Spadrops”- Ikšķile- Olaine).

Pieteikšanās līdz 27.09.

Pieteikuma anketa ej.uz/pieredze2019!

Pieredze2019 darba kartiba

Vietu skaits ierobežots!

Pieredzes apmaiņu organizē Ikšķiles un Olaines novada pašvaldības.

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019 īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2019. gadam finansējuma ietvaros.

 

Papildus informācija:

Einārs Ervīns Deribo

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

29854280

 

Agnese Kalniņa

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

27099031