Līdz 30.maijam Ikšķiles novada jaunieši vecumā no 13-25 gadiem tiek aicināti pieteikt savu kandidatūru vienam no trīs amatiem:

IK Jauniešu padomes 
- prezidents/-e, 
- prezidenta/-es vietnieks/-ce,
- protokolētājs/-a
Piesakies šeit: https://forms.gle/L2QTfBbwCeH4aJN18

IK Jauniešu padome ir Ikšķiles novada jauniešu izveidota neformālā jauniešu interešu aizstāvības grupa, kurā darbojas jaunieši no Ikšķiles novada, pārstāvot novada jauniešu intereses.

- IK Jauniešu padomē var iesaistīties ikviens Ikšķiles novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.
- IK Jauniešu padomes jaunieši tiekas Ikšķiles novada Jauniešu telpā vismaz vienu reizi nedēļā, lai pārrunātu aktuālos jautājumus novadā, plānotu un organizētu jauniešiem domātus pasākumus un liederīgi pavadītu savu brīvo laiku.

IK jauniešu padomes vēlēšanas, kurās jaunieši ievēlēs IK jauniešu padomes prezidentu/-i, prezidenta vietnieku/-ci un protokolētāju, notiks 31.maijā, plkst.17:30, Ikšķiles novada Jauniešu telpā (Birzes ielā 33A, Ikšķilē).

 

Visiem kandidātiem jāpiedalās IK Jauniešu padomes vēlēšanās klātienē, ierodoties norises vietā plkst.17:30.
Aicinām kandidātus informēt savus atbalstītājus par vēlēšanu norises laiku un vietu. Iespēja piedalīties vēlēšanās un nobalsot par kādu no kandidātiem būs iespējama tikai uz vietas IK jauniešu telpā vēlēšanu norises laikā.
Balsstiesīgās personas - Ikšķiles novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Papildus informācija sazinoties ar Ikšķiles novada jaunatnes darbinieci Lindu Kalniņu-Roderti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai ierodoties uz tikšanos Ikšķiles novada Jauniešu telpā.