No februāra līdz oktobrim, divas reizes nedēļā, Tīnūžu Jauniešu telpā Tīnūžu Tautas namā, Ikšķiles novada pašvaldības Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvalde organizē dažādas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas, aicinot jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem piedalīties radošās un izglītojošās nodarbībās.

05  07  12  14  19   21

Aktivitātes tiek organizētas Ikšķiles novada pašvaldības īstenotajā projektā “Jauniešu pietura Tīnūžos”, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Projekta mērķis ir mobilā jaunatnes darba metodikas izstrāde un īstenošana Tīnūžu pagastā, lai nodrošinātu kvalitatīvu jaunatnes darba pieejamību un veicinātu jauniešu līdzdalību. Projektā tiks izstrādāts mobilā darba ar jaunatni aktivitāšu īstenošanas plāns,  divas reizes nedēļā organizētas regulāras radošas, izglītojošas un saturīgas brīvā laika nodarbības Tīnūžu pagasta jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem viņu dzīvesvietā. Projekta ietvaros tiks izveidota Tīnūžu pagasta jauniešu neformālā interešu grupa un veicināta sadarbība starp Tīnūžu pagasta iestādēm mobilā jaunatnes darba attīstībā. Projekta rezultātu izvērtēšana tiks organizēta projekta vidus posmā, projekta noslēgumā un pēc mobilā jaunatnes darba aktivitātēm. Projekta noslēgumā mobilā jaunatnes darba aktivitāšu īstenošanas rezultāti tiks apspriesti piesaistot novada lēmum pieņēmējus un sagatavojot priekšlikumus turpmākajām mobilā jaunatnes darba aktivitātēm.

Aktivitātēs var piedalīties ikviens jaunietis, neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes un zināšanām. Aktivitātes vada pieredzējuši jaunatnes darbinieki un visi nepieciešamie materiāli tiek nodrošināti.

Sīkāka informācija par jauniešu aktivitātēm ir pieejama Facebook lapā @IKJauniesi vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.