Līdz 5.februārim pašvaldība aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai. Skolēniem būs iespēja ielūkoties pašvaldības ikdienas darbā, labāk iepazīt likumdošanu, kā arī izzināt darbinieku amata pienākumus.

Iespējams tieši Ēnu dienā jūs gūsiet impulsu savas profesijas izvēlei, dziļākai interesei par politiku, jurisprudenci, tautsaimniecību vai kādu citu jomu.


Ēnu dienā skolēni aicināti sekot domes priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora, PII "Urdaviņa"vadītājas, sabiedrisko attiecību speciālistes, jaunatnes lietu speciālista darbam.
Ēnu dienā paredzēta arī tradicionālā domes priekšsēdētāja uzruna domes sēžu zālē, kā arī Ēnu dienas dalībnieku kopīgā fotografēšanās.
Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums un atzīta organizācijas Junior Achievement programma 1.-12. klašu skolēniem. Ēnu dienas laikā skolēni atrod un apmeklē kādu darbavietu, un vismaz četras stundas vēro interesējošās profesijas pārstāvja darbu un pienākumus. Ēnu dienas mērķis ir attīstīt un pilnveidot skolēnu plānošanas prasmes, kā arī sniegt iespēju apzināt savas intereses, darba prioritātes un perspektīvas.

Lai pieteiktos “ēnot”, skolēnam līdz šī gada 5.februārim jāreģistrējas Ēnu dienas mājas lapā https://enudiena.lv/ un jānosūta uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   motivācijas vēstule. Motivācijas vēstulē jānorāda darbinieks, kuru vēlas ēnot un kāpēc vēlas piedalīties Ēnu dienā pašvaldībā, informācija par sevi.

Piesakies enu dienai1