Apstiprināts projekts “Jauniešu pietura Tīnūžos” ar mērķi attīstīt mobilo jaunatnes darbu Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā

Projekta “Jauniešu pietura Tīnūžos” mērķis ir mobilā jaunatnes darba metodikas izstrāde un īstenošana Tīnūžu pagastā, lai nodrošinātu kvalitatīvu jaunatnes darba pieejamību un veicinātu jauniešu līdzdalību. Projektā tiks izstrādāts mobilā darba ar jaunatni aktivitāšu īstenošanas plāns, divas reizes nedēļā organizētas regulāras radošas, izglītojošas un saturīgas brīvā laika nodarbības Tīnūžu pagasta jauniešiem viņu dzīvesvietā. Projekta ietvaros tiks izveidota Tīnūžu pagasta jauniešu neformālā interešu grupa un veicināta sadarbība starp Tīnūžu pagasta iestādēm mobilā jaunatnes darba attīstībā. Projekta noslēgumā mobilā jaunatnes darba aktivitāšu īstenošanas rezultāti tiks apspriesti piesaistot novada lēmum pieņēmējus un speciālistus ar mērķi sagatavot priekšlikumus turpmākajām mobilā jaunatnes darba aktivitātēm Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā.

Projekta finansējums ir 7 776,19 EUR, kas pilnībā tiek finansēts no Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes programmas finansējuma 2018. gadam.

Sīkāku informāciju par projektu var uzzināt sazinoties ar Ikšķiles novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālistu Eināru Ervīnu Deribo, T.29854280, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ValstsJaunatnesProgramma logo krasains original