IMG 5663Ceturto gadu tiek izsludināts Ikšķiles novada skolēnu biznesa ideju konkurss „LABS SĀKUMS BIZNESAM!”.

 

 

Iepriekšējos gados biznesa ideju konkursā tika iesniegti visdažādākie pieteikumi, sākot ar māla nagiem, aprocēm un vannas bumbām un beidzot ar idejām par 3D printeriem, suņu pastaigas laukumiem un nākotnes uzkodām. Pagājušajā gada dalībnieki bija īpaši cītīgi gatavojušies, lai pārsteigtu vērtēšanas komisiju. Bija padomāts ne tikai par prezentācijas satura, bet arī par noformējumu, pasniegšanas veidu, līdzi ņemot izstrādātos paraugus – vannas bumbas, pankūkas un vafeles, vizītkartes, grozus un pat dzīvus suņus.

 

Konkursa mērķis ir radīt skolniekiem izpratni par uzņēmējdarbību, attīstīt spēju argumentēt un aizstāvēt savu viedokli, kā arī motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai, inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai.

Idejas tiks vērtētas divās kārtās - pēc iesniegtā pieteikuma un prezentācijas klātienē. Biznesa idejas apraksts jāiesniedz brīvā formā atbilstoši savām zināšanām un pieredzei (max 5 lpp.).

Konkursā var piedalīties skolēni sākot jau no pirmās klases, iesniedzot idejas aprakstus individuāli vai grupā līdz 3 pers. Vidusskolas grupas pretendentiem pirms biznesa idejas iesniegšanas obligāti jāveic vismaz viena konsultācija pie mentora. Mentora lomu uzņēmušies Ikšķiles novada uzņēmēju biedrības pārstāvji.

Konkursa rezultātā trīs labākie biznesa ideju autori katrā grupā iegūs naudas balvas: 1.vieta – 70 EUR, 2.vieta – 50 EUR, 3.vieta – 30 EUR.

 

Aicinām jauniešus uzdrošināties un iesniegt savu pieteikumu līdz 21. oktobrim!

Nolikums atrodams ŠEIT

 

 

 

 

Sīkāka informācija:

Ikšķiles novada pašvaldības

Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes 

jaunatnes lietu speciālists

Einārs Ervīns Deribo

T. 29854280, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.