image00211.augustā pirmo reizi Ikšķiles novadā tiek organizēts sporta un kultūras festivāls Zilajos kalnos. Pasākumā būs iespēja redzēt krāšņus koncertuzvedumus, piedalīties sportiskajās aktivitātēs un lielās balvas atrakcijās, radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs.

Brīvprātīgo jauniešu palīdzība un iesaiste nepieciešama:

info telts darbībai;

Stafetēs;

sporta aktivitāšu norisē;

koncerta organizēšanā;

u.c.

Brīvprātīgajiem tiks nodrošinātas pusdienu pakas, kā arī iespēja tikt pie īpašajiem Ikšķiles suvenīriem, bet pats galvenais gūt pieredzi un praktiskās iemaņas svētku organizēšanā.

Brīvprātīgo darbu iespējams veikt Ikšķiles novada brīvprātīgā darba sistēmas ietvaros, saņemot brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņu, krājot stundas un saņemot apliecinājumu reizi gadā īpašā Brīvprātīgo godināšanas pasākumā. Apliecinājumā tiks norādītas iegūtās prasmes, iemaņas un jauniegūtā darba pieredze, kuru oficiāli var pievienot savam CV.

kultūras un atpūtas festivāls 2 v4 page 001Pieteikšanās līdz 8.augustam, aizpildot anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBGPJZWcLhY1g1wdjYxlM5nGLosslY12eRtcufY2Z-EZhE6w/viewform?c=0&w=1

Vairāk informācija, sazinoties ar brīvprātīgā darba koordinatori Sabīni Zviedri (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26680645).

Brīvprātīgais – ieguvējs šodien un rīt!