Eiropas padomes vietējo un reģionālo pašvaldību kongress (turpmāk – Kongress) vēlas turpināt attīstīt iniciatīvu “Atjaunojošā politika” un aicina jauniešu delegācijas piedalīties Kongresa plenārsēdē, kas norisināsies 2019. gada. 2-4. aprīlī un 29.-31.oktobrī, Strasbūrā.

Ar šīs iniciatīvas palīdzību Kongress cenšas radīt telpu dialogam starp jauniešu delegātiem un vietējiem un reģionālajiem ievēlētajiem pārstāvjiem un dot iespēju jauniešiem izteikt savu viedokli par apspriežamajiem jautājumiem.

Kongress aicina jauniešus, kuri ir ieinteresēti piedalīties Kongresa plenārsēdē 2019. gadā, aizpildīt pieteikuma anketu līdz 2018.gada 17.septembrim.

Dalībai Kongresa birojs izvēlēsies pa vienam jaunietim no katras Kongresa dalībvalsts. Izvēlēto jauniešu uzdevums būs aktīvi piedalīties divās Kongresa plenārsēdēs, kā arī atgriežoties mājās, ieviest projektu Kongresa iniciatīvas “Atjaunojošā politika” ietvaros.

Jauniešu ceļa un uzturēšanās izdevumus segs Kongress. 

Sīkāka informācija, prasības pretendentiem un pieteikuma forma pieejama: https://rm.coe.int/call-for-applicants-2019-en-fin/16808c489b, kā arī pielikumā. 

Ar cieņu,

Zane Začeva

LPS jaunatnes lietu speciāliste

67508527

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Pielikumi:
Download this file (Lt_Heads-del_call_candidates2019_GMT_E.pdf)Pielikums[Pielikums]299 kB