RESTARTSRežisori, aktieri, improvizatori, cienījami pasniedzēji, Teātra sporta Latvijā ieviesēji un citu jomu profesionāļi nometnē RE:STARTS ļaus līdz detaļām iepazīt ne tikai skatuvi, bet arī pašiem sevi un teātra sportu kā aizraujošu un dinamisku vidi sev apkārt. ‘’Tā ir nebijusi iespēja- vienuviet apgūt tik dažādus, bet tomēr kopā ļoti cieši sasaistāmus aspektus par skatuvi, teātra sportu un pašu tā spēlētāju. Fantastiska iespēja iepazīt un sadzirdēt sevi, un iemācīties brīvi ļauties uz skatuves notiekošajam!’’ tā par pasākumu saka Kaspars Brūvelis- nometnes organizators, viens no pasniedzējiem un pieredzējis pasākumu vadītājs. 
No 28. līdz 30.jūnijam Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā, norisināsies apmācību nometne RE:STARTS, kuru zem zīmola Rīgas Kauss Teātra sportā organizē Brīvo mākslinieku apvienība ‘’Pieaugušie bērni’’. Trīs dienu laikā zinoši un pieredzējuši pasniedzēji palīdzēs ikvienam dalībniekam praktiskā veidā sadzirdēt sevi un apkārtējos, ieraudzīt un vizualizēt, sajust un izpaust gan mākslinieciskos veidos, gan dažādos skatuviskos uzdevumos. Nometnes programma sadalīta trīs daļās: SAJŪTAS (Skaņu terapija, pantomīma, sajūtu gleznošana un kontaktimprovizācija), SKATUVE (Skatuves runa, skatuves kustība, skatuves kultūra un režija, aktiermeistarība improvizācijā), TEĀTRA SPORTS (Restarts Teātra sportā, Sociodrāma lomu izpētei un sistemātika). 
Nometne tiek organizēta ar mērķi sniegt pilnvērtīgas un kvalitatīvas zināšanas un praktiskas iemaņas par teātra sportu, skatuves mākslu, skatuves kultūru un Teātra sporta pasaules standartiem. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. 
Papildus informācija un pieteikšanās:https://www.facebook.com/events/113210866205055/
Pasākumu organizē Brīvo mākslinieku apvienība ‘’Pieaugušie bērni’’ sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību.