29186845 903274673188078 6503419340501549056 oKā jau vairākus gadus, arī šogad skolēnu brīvlaikā, trīs dienu garumā norisinājās neformālās izglītības apmācības “Out of frame”.

Apmācībās piedalījās jaunieši no Ikšķiles, Salaspils, Olaines novadiem. Nevar nepieminēt, ka visu trīs novadu jaunieši šajās dienās kļuva par labiem draugiem un ieguva daudz kontaktus kopīgai sadarbībai un ideju realizēšanai.

Šo dienu garumā jauniešiem bija iespēja profesionālu treneru klātbūtnē iegūt zināšanas par tādām tēmām kā darbs komandā, personīgās komunikācijas prasmes, ideju realizēšana, sevis izzināšana un savu personību, vērtības, sava viedokļa korekta izteikšana.

-Satiku daudz jaukus cilvēkus, ieguvu jaunus kontaktus. Ieguvu zināšanas, kuras noteikti pielietošu praktiski un pastāstīšu citiem. Pēc šīm apmācībām man ir vieglāk komunicēt ar citiem. Nevaru sagaidīt 27.aprīli, kad visi atkal satiksimies. Ja būs iespēja, tad noteikti piedalīšos vel šāda veida apmācībās, jo pieredze un zināšanas, ko ieguvu ir neaizmirstamas. –Marta Zītare 9.klase

-Man ļoti iepriecināja tas, ka apmācību atmosfēra bija ļoti brīva, maksimāli nepiespiesta un vienkārši brīnišķīga – bija ļoti viegli veikt komandas uzdevumus šādā gaisotnē. Apmācību vadītāji spēja arī pievērsties katram dalībniekam individuāli, kas, manuprāt, palielināja apmācību efektivitāti. Pēc šīm apmācībām radās ideja par pasākumu, kuru būtu vērts nākotnē realizēt, kā arī guvu atziņu- darbs komandā ir ļoti svarīgs, jo tad tiek iesaistīti visi, un pat visnereālākās idejas var kļūt par reālam, ja vien komandā valda viens mērķis, spēks, uzticība, apņemšanās un gribasspēks.

Apmācībās “Out of frame” jaunieši gūst daudz jaunu zināšanu, jaunus draugus, kā arī pavada lietderīgi laiku, tāpēc es domāju, ka ir obligāti jāturpina rīkot šādas apmācības arī nākošajos gados – šīs apmācības ir kļuvušas par ikgadēju tradīciju.

-Undīne Marta Zirne 10.klase

Jauniešu mēdiju grupas pārstāve

Amanda Dana Stugle