320x340 sarkansDziesmu un deju svētki ir lielākais kopdarbs Latvijā. Tajos iesaistīti visi - no valsts un pašvaldību līdz nevalstiskajām organizācijām un indivīdam. Šis kopdarbs ir piecu gaidīšanas un gatavošanās gadu veikums, kurā nedēļas laikā dalībnieki rādīs tautas izcilāko kultūras meistardarbu. Brīvprātīgo darbs ir neatņemama Svētku norises sastāvdaļa. Dziesmu un deju svēku rīkotājs - Latvijas Nacionālais kultūras centrs un Nodarbinātības valsts aģentūra aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri vēlas Svētkus radīt un darīt kopā! 

Potenciālajam brīvprātīgajam jābūt gatavam veltīt vismaz 20 stundas brīvprātīgā darba veikšanai, kas pakārtotas Svētku rīkotāju sastādītajam grafikam.

Tiek aicinātas pieteikties personas vecumā no 16 gadiem (personām no 16 līdz 18 gadiem būs nepieciešama vecāku atļauja) ar labām latviešu valodas zināšanām (atsevišķiem papildus darbiem – arī ar angļu, krievu un citu svešvalodu zināšanām).

Neskaidrību gadījumā raksti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Pieteikšanās un vairāk informācijas šeit