Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam Eiropas Sociālā fonda finansētā projektā "PROTI un DARI!".

Projekts "PROTI un DARI!" ir unikāls ar to, ka iesaistoties projektā tiek sniegts tieši TEV individuāli jaunietim domāts atbalsts.

Balstoties uz TAVĀM prasmēm, interesēm, iespējamiem attīstības virzieniem un vajadzībām, tiek izstrādāta individuālo pasākumu programma līdz pat 9 mēnešiem, kas ietvert šādas aktivitātes:

- regulārs individuāls mentora atbalsts;
- formālās un ikdienas mācīšanās,
- speciālistu konsultācijas (psihologs, karjeras konsultants u. c., izņemot ārstniecības personālu),
- dalība pasākumos (nometnes, semināri, sporta aktivitātes, kultūras pasākumi),
- brīvprātīgā darba aktivitātes,
- iesaisti nevalstisko organizāciju un jauniešu centru aktivitātēs, pasākumos un projektos,
- profesijas specifikas iepazīšana, tai skaitā vizītes uzņēmumos, lai izvēlētos iegūt profesionālo kvalifikāciju vai apgūt arodu pie amata meistara;
- iesaisti vietējās sabiedriskajās aktivitātēs;
- specifiski pasākumi mērķa grupas jauniešiem ar invaliditāti (ar surdotulka, asistenta palīdzību, specializēto transportu);


Ja TU atbilsti projekta kritērijiem un vēlētos veicināt pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē, griezies Ikšķiles novada pašvaldībā pie Jaunatnes lietu speciālista vai raksti/zvani, lai uzzinātu par iespēju piedalīties projektā "PROTI un DARI!".

Pirmā pieteikšanās līdz 05.01.2018.

Ikšķiles novada pašvaldība

Jaunatnes lietu speciālists
Einārs Ervīns Deribo
29854280
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.