GAISA_TRICE_2017_PLAKATS.jpg

 

Ikšķiles novadā jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies jauno izpildītāju konkurss “Gaisa Trīce”. Šogad šī projekta organizēšanu pārņēmusi nevalstiskā organizācija Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai, bet tradīcijas turpināsies!

Gaisa Trīces laikā Ikšķiles novads tiks piepildīts ar īpaši omulīgām un patīkamām sajūtām ikvienai mūzikas gaumei, jo konkursā aicināti piedalīties ne vien solo mākslinieki un dueti, bet arī grupas un ansambļi!

Ja esi jaunietis (vecumā no 14 līdz 27), spēlē un radi mūziku pats vai grupā ar domubiedriem, un uzskati, ka tieši Tu varētu būt skaļākais un skanīgākais Ikšķiles tricinātājs, nekavējies un piesakies šī gada jauno mūzikas izpildītāju konkursam "Gaisa Trīce"! Pieteikuma anketa meklējama saitē: www.ej.uz/GT2017  

Savukārt, ja nejūti sevī degsmi kāpt uz skatuves, arī Tev būs iespēja izpausties! Nāc uz konkursu 25. novembrī, plkst. 17.00 un izvēlies savu favorītu. Kas zina, varbūt tieši Tava balss sniegs kādam izpildītājam kādu jauku balvu?

Šogad īpašs ir fakts, ka Gaisa Trīce būs vērojama arī tiešsaistē no mājām! Sīkāka informācija par tiešraidi būs atrodama @iklubsmaja Facebook kontā un tiks izziņota citos sociālajos medijos, ieskaitot @IKjauniesi un @klubsmaja sociālos medijus.

Viss projekta process tiks atspoguļots rakstos www.ikjauniesi.lv mājaslapā.

Izbaudi īstu Gaisa Trīci!

 

Zemāk atradīsi pielikumā pievienoto nolikumu!

Pielikumi:
Download this file (Gaisa Trīces 2017 NOLIKUMS.pdf)GAISA TRĪCES nolikums[Šis nolikums ir vadlīnijas pasākuma organizatoru un dalībnieku darbībai. ]463 kB