31102017 OBI ZZ darbakartibaPPP biedrība Zied zeme un Ogres biznesa inkubators aicina Jūs piedalīties uzņēmējdarbības vides veidotāju un ietekmētāju forumā ar nosaukumu "PRAKTISKI ATBALSTA PASĀKUMI UZŅĒMĒJDARBĪBAS SEKMĒŠANAI“ šī gada 31. oktobrī plkst. 10:00 Ogres biznesa inkubatora telpās Akmeņu iela 47, Ogre, 2.stāvs.

 

Šī būs tikšanās, kuras laikā dzirdēsim starpatskaiti par Ogres biznesa inkubatora darbību, pieredzes stāstu par Madonas biznesa ideju ceha panākumu noslēpumiem, prezentācijas par radošiem uzņēmējdarbības veicināšanas pasākumiem pašvaldībās, starptautisko jauniešu biznesa inkubatoru Somijā un jauniešu biznesa nometnēm TranssInnCamp.
Kopīgi meklēsim atbildes arī uz to, kādi ir izaicinājumi, risinājumi un sadarbības iespējas efektīviem pasākumiem uzņēmējdarbības sekmēšanai?
Dienas otrajā daļā - PPP biedrība “Zied zeme” 5. projektu konkursa kārtas biznesa projektu prezentācijas un klausītājiem iespēja uzdot jautājumus un sniegt priekšlikumus.

 

Pieteikšanās līdz 27. oktobrim:
Māris Cīrulis, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 29782159 vai
Ilze Linkuma, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26546948.